Serwis http://netokracja.pl/ szanuje prawo do zachowania prywatności. Wszystkie podane przez użytkownika oraz zebrane o użytkowniku podczas odwiedzin Serwisu informacje są wykorzystywane tylko w celach zgodnych z charakterem Serwisu i zgodnie z założeniami Serwisu, nigdy w innym charakterze.

Wyłączną odpowiedzialność za poprawność danych i ich zgodność z prawdą odpowiada użytkownik, dodając komentarz czy zamieszczając w bazie weterynarzy dane lecznicy i ponosi wszelkie konsekwencje wynikające z podawania fałszywych informacji.

Podczas odwiedzania Serwisu, automatycznie zbierane są dane służące do celów statystycznych oraz poznania preferencji użytkowników strony np. adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, długość wizyty. Nie są to dane osobowe i nie pozwalają na identyfikację osoby.

Serwis http://netokracja.pl/ zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości użytkownikom, których dane kontaktowe posiada i którzy akceptują zasady zawarte w Polityce Prywatności (jednoznaczne z akceptacją zasad jest zarejestrowanie danych lecznicy weterynaryjnej w naszej bazie).

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości należy rozumieć:

  • informacje odnoszące się bezpośrednio do Serwisu;
  • informacje o usługach i produktach (np. zmiany, promocje);
  • niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze);
  • informacje komercyjne i aktualności.
  • pytania od użytkowników serwisu http://netokracja.pl/ poprzez formularz kontaktowy, który prowadzi do podanego przez użytkownika adresu e-mail.

W każdej chwili użytkownik ma możliwość wypisania się z listy mailingowej, co wiązać się będzie z brakiem akceptacji polityki prywatności http://netokracja.pl/, czyli usunięciem z niego konta i wszystkich przynależnych do niego publikacji.

Administrator serwisu umożliwia całkowite usunięcie adresu e-mail użytego podczas rejestracji w Serwisie http://netokracja.pl/. W tym celu należy wysłać e-mail z adresu zarejestrowanego w Serwisie http://netokracja.pl/ z prośbą o jego usunięcie z naszego systemu. Po weryfikacji poprawności tych informacji adres e-mail zostanie usunięty z Serwisu http://netokracja.pl/.

Serwis http://netokracja.pl/ nie odpowiada za treść oraz politykę prywatności innych stron internetowych, których dane kontaktowe lub linki są zamieszczone na stronach Serwisu http://netokracja.pl/ przez autorów wpisów.

Każdy użytkownik przeglądający i używający Serwisu akceptuje zasady zawarte w jego Polityce Prywatności.

Serwis zastrzega sobie prawo zmiany Polityki Prywatności w dowolnym czasie bez konieczności powiadamiania. o tym fakcie. Aktualna Polityka Prywatności będzie zawsze dostępna na stronie internetowej http://netokracja.pl/polityka-prywatnosci/

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące polityki prywatności powinny być kierowane e-mailem z formularza kontaktowego na podstronie kontaktu serwisu.